19 квітня 2018 р. МФБГ у Миколаїві "Кузня Захисників України"

Міжнародна Федерація Бойового Гопака на Всеукраїнському інструкторсько-методичному семінарі “Кузня захисників України”

19 квітня 2018 р. у Миколаєві відбувся Всеукраїнськийо інструкторсько-методичний семінар “Кузня захисників України” за участю Бойового Гопака.

За наказом Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимира Степановича Пилата. На запрошення Отамана Територіальної козацької громади м. Миколаєва – Сергія Параскуна. Представники Хмельницької обласної Федерації Бойовго Гопака – Андрій Томусяк та Дмитро Янушевський; ГО Школа Бойового Гопака ШТОРМ (Одеса)  – Михайло Жолобок стали частиною чудового заходу.

У рамках семінару представники МФБГ провели лекцію-презентацію “Бойовий гопак – національний вид спорту” та прийняли участь із показовим виступом на відкритті семінару.

Такі зустрічі об’єднують свідомих керівників та виховників, ми вчимося один в одного і покращуєм свій рівень знань з питань національно-патріотичного виховання!

ОДТРК Миколаєва підтримало діяльність нашої федерації та запросило на інтерв’ю! Більше за посиланням: http://newsvideo.su/video/8644597

Дякуємо за неймовірно теплу зустріч, можливість представлення нашого національного виду спорту – Бойовий гопак на семінарі!

Дякуємо Верховному Учителю за довіру! Дякуємо побратимам Миколаєва за чудовий день!

Автор

gopakodessa

ГО Школа Бойового Гопака почала свою діяльність із дозволу Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака, Верховного Учителя - Пилата Володимира Степановича - з 15 вересня 2016 року. ШБГ Шторм проводить свою діяльність у м. Одеса. За період своєї діяльності при підтримці Верховного Учителя та побратимів проведено: - здача на рівень майстерності "Жовтяк" (восени та навесні); - організовано та проведено Перший Всеукраїнський фестиваль Бойового Гопака "Нащадки Козацтва 2017"; - організовано та проведено Перші відбіркові змагання для дітей з Бойового Гопака у м. Одеса. Ми беремо участь у фестивалях та показових виступах Приймаємо участь у регіональних та Всеукраїнських чемпіонатах з Бойового Гопака Ми тільки почали свою діяльність... "Нас мало, та ми в "тельняшках""! Працюємо....

Залишити відповідь