Школа

Сьогодні державі потрібна дієва програма оздоровлення і виховання дітей та молоді. В основному цю ділянку роботи беруть на себе громадські спортивні та виховницькі організації, до яких належить і Центральна Школа Бойового Гопака.

Відмінністю Бойового Гопака від інших видів спорту та громадських організацій скаутського типу є поєднання фізичного, розумового та духовного розвитку у єдину цілісну систему.

Багаторічний досвід показує, що залучення дітей та молоді до занять спортом, а тим більше бойовими мистецтвами, що мають належну морально-етичну основу, сприяє не лише загальному їх оздоровленню, але також дозволяє значно змістовніше організувати їх дозвілля, ефективно протидіє схильності до паління, алкоголю та наркотиків та вуличного хуліганства, створює умови для гармонійного розумового, фізичного та духовного розвитку.

У довшому періоді часу це призведе до зменшення злочинності, особливо серед неповнолітніх, підвищення соціальної свідомості молоді, зростанню загального рівня здоров’я населення. Бойовий Гопак, окрім того, дає людині гарт лідера, який дозволяє у будь-якій галузі діяльності і в будь-якій життєвій ситуації організувати і вести за собою колектив. Гопаківець зможе стати лідером і в спорті, і в науці, і в бізнесі, і в громадській діяльності, і скрізь він працюватиме не лише для власної кар’єри чи збагачення, а для утвердження своєї країни на світовій арені.

Учні шкіл Бойового Гопака, окрім техніки двобою, вивчають українські національні традиції та обряди, опановують мистецтво співу і танцю, гри на музичних інструментах. Гопаківці виховуються на засадах державницького патріотизму та загальнолюдської моралі, поваги до старших та пошани до своєї історії. Бойовий Гопак пропагує серед підлітків та молоді відмову від куріння, алкоголю та наркотиків, відтягує їх від злочинного світу, сприяє швидшій та ефективній соціальній адаптації молодого покоління.

Здорова молодь - майбутнє України!
Здорова молодь – майбутнє України!

Національна політика Міжнародної Федерації Бойового Гопака успадковує та продовжує карби Київської Русі-України, які навчали: “Не має значення, якого роду чи племені людина, якщо вона будує Русь, то честь їй і хвала. Якщо ж руйнує чи грабує, то треба карати її по закону Правди і Права”.

Релігійна політика Міжнародної Федерації Бойового Гопака: “Свобода совісті – це право людини на її віросповідання. Кожна людина вибирає собі такого Бога, якого вона вартує.” Якщо Бог і віра в нього допомагають розбудовувати Українську Державу, зберігають її цілісність і сприяють духовному росту особистості, тоді проблем з вірою немає. Якщо якась віра чи церква зазіхає на цілісність України, веде підривну роботу та заважає розбудовувати могутню Українську Державу, тоді місця тій вірі немає ні в Гопаку, ні в нашій Батьківщині.

Гопак в Нетішині
Гопак в Нетішині

Партій в Україні так багато, як ворогів нашої свободи. Величезну кількість цих партій щедро фінансують сусідні держави і переслідують одну єдину мету – захоплення влади в Україні та знищення нашої волі. Міжнародна Федерація Бойового Гопака – позапартійна громадська організація, яка виховує українця-державника, патріота своєї Батьківщини, захисника рідної неньки України.

На виборах ми підтримуємо лише тих хто за соборну ні від кого не залежну Українську Державу. Міжнародна Федерація Бойового Гопака жодного відношення не має до псевдопатріотичних, псевдонаціоналістичних та радикальних партій і їх угрупувань, що проголошують український нацизм, ксенофобію та антисемітизм.

Гопаківці в Пирогово
Гопаківці в Пирогово

Бойовий Гопак як давнє козацьке лицарське мистецтво є невід’ємною часткою загальної культури України, яка вже сьогодні вражає Світ своєю самобутністю та довершеністю і здатна піднести нашу Державу на провідне місце серед народів світу, протиставити японським самураям та ніндзя, шаолінським монахам та американським рембо – козака як символ гордої, правдолюбної вдачі, завжди оборонця і ніколи окупанта.