І Всеукраїнський суддівський семінар

24-25 березня 2018 року у Львові під керівництвом Засновника та Верховного Учителя Бойового Гопака Пилата В.С. пройшов І Всеукраїнський суддівський семінар з Правил спортивного напрямку Бойового Гопака.
Два активних і насичених дні вишколу об’єднали учителів, інструкторів, тренерів і членів підстаршинських груп з усієї України, а також Польщі.
На семінарі було висвітлено основні виклики та завдання які зараз стоять перед МФБГ у спортивному напрямку, а також проведено змагання – дружню зустріч.
В рамках завдань семінару Віце-Президент із розвитку Спортивного напрямку Нагорний О.В. представив оновлені правила змагань, а учасники семінару поглибили свої знання, вдосконалили практичні навики, а також отримали цінні вказівки та пояснення щодо функцій та значення суддівської посади.

Розвідка загартуванням

Минулої неділі 25 лютого 2018 року, щоб порадіти тим лютим морозам, всі бажаючі зібрались на дружній похід в сауну, що в Осередку Спорту і Рекреації на вулиці Польній.

Колись на одному з літніх семінарів Володимир Степанович Пилат Засновник Бойового Гопака показав нам ефективну методу очищення організму в сауні.

А ви знали що колись майже в кожному домі була сауна і люди щотижня очищували своєї тіло, тим самим зміцнювали здоров’я.

Гайда відновлювати рідні традиції разом!

Арт Гопак, Варшава

Круглий стіл національних бойових мистецтв

З радістю повідомляємо що 02.03.2018 року у Міністерстві молоді і спорту відбувся Круглий стіл представників Шкіл і федерацій українських національних бойових мистецтв та представників трьох міністерств: Мінмолодьспорт, Мінкультури та Міносвіти.

Очолював роботу Круглого столу заступник міністра Мінмолодьспорт Войтович Ярослав В’ячеславович. Від Міносвіти заступник міністра Греба Роман Володимирович. Від Мінкультури керівник патронатної служби Дмитро Зеленецький.

Національні Бойові мистецтва представляли:

  • Патріарх бойових мистецтв України – Пилат Володимир Степанович, який Створив Школу і стиль Бойовий Гопак, а зараз очолює Міжнародну Федерацію Бойового Гопака.
  • Засновник козацького бойового мистецтва Спас – Олександр Притула та його заступники – Генадій Поляков і Рижов Констянтин.
  • Народний Депутат України – Микола Величкович, який має своє бачення бойового мистецтва Гопак і створив – український рукопаш Гопак.
  • Президент Всеукраїнської федерації Гирьового Спорту – Бербеничук Валентин Юрійович.
  • Президент Федерації Карпатського бойового мистецтва Хорс – Роман Петрович Яськів.

Круглий стіл намітив плани подальшої роботи трьох міністерств та федерацій українських національних бойових мистецтв. Заступник директора департаменту фізичної культури та неолімпійських відів спорту запропонував подати в ЮНЕСКО інформацію про українські, козацькі бойові мистецтва і отримати там визнання. Заступник міністра культури оголосив що козацькі пісні включили у нематеріальної спадщину ЮНЕСКО.

Дай бог щоби українці незалежно від посад і титулів зрозуміли що тільки вони можуть розбудувати Могутню Українську Державу.

За матеріалами:
Текст – https://www.facebook.com/kozack.hopak/posts/1197285330404911
Фото – http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/36113

Козачки, з Весною!

Вона все ближче! А в календарі – уже.

З нагоди першого дня весни бажаємо усім дівчатам, а зокрема нашим козачкам, весняної радості в серці і щирої усмішки на лиці!

Дівчата на тренуванні Гопака, Варшава

Як відомо наші жінки завжди були берегинями традицій і культурного надбання народу, а за потреби могли озброївшись відстояти своє перед ворогами в бою.

Виступ дівчат варшавського осередку Гопака

Дякуємо за те що ви такі як ви є – часом милі, а часом гострі, а при цьому завжди гарні!

Слава і хвала нашим берегиням, нашим козачкам – героїням сьогодення, які відновлюють і зміцнюють давні народні традиції!

Арт Гопак, Варшава

Характерник Стасюк у Львові

Керівництво Міжнародної Федерації Бойового Гопака з радістю повідомляє всіх гопаківців, прихильників та козаків про приїзд у Львів славетного характерника Стасюка.
Характерник Стасюк відомий своїми чудо оздоровчими практиками, неймовірними рекордами та надзвичайними здібностями.

18 січня 2018 року у Львові за адресою вул. Городоцька 174 в приміщенні Спортивно Оздоровчого Комплексу “Інтерспорт” в 11:00 відбудеться презентація унікального відкриття у сфері динамічного руху людини.

Характерником Стасюком буде продемонстровано і детально пояснено схему рухів , яка дозволяє людині нейтралізувати силу земного тяжіння. Він особисто продемнструє здатність людини рухатися уникаючи гравітації використовуючи при цьому інерцію переміщення маси власного тіла. В розробленій ним системі руху значно зменьшується тиск на опорно руховий апарат. Укріплюється серцево судинна система. Фактично це вихід на новий рівень можливостей людини в оздоровленні, реабілітації та спорті.

Характерник Стасюк продемонструє створену ним систему фектування двома ножами; унікальну методику нанесення блискавичних стусанів, а також виконає енергетичний масаж при якому в лічені хвилини відбудется зміна структури м’язів та покращення фізіологічного стану людини. Покращується кровообіг, рухливість та швидкість реакційю
Вхід вільний.