Міжнародна Федерація Бойового Гопака на Всеукраїнському інструкторсько-методичному семінарі “Кузня захисників України”

19 квітня 2018 р. МФБГ у Миколаїві "Кузня Захисників України"

19 квітня 2018 р. у Миколаєві відбувся Всеукраїнськийо інструкторсько-методичний семінар “Кузня захисників України” за участю Бойового Гопака.

За наказом Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимира Степановича Пилата. На запрошення Отамана Територіальної козацької громади м. Миколаєва – Сергія Параскуна. Представники Хмельницької обласної Федерації Бойовго Гопака – Андрій Томусяк та Дмитро Янушевський; ГО Школа Бойового Гопака ШТОРМ (Одеса)  – Михайло Жолобок стали частиною чудового заходу.

У рамках семінару представники МФБГ провели лекцію-презентацію “Бойовий гопак – національний вид спорту” та прийняли участь із показовим виступом на відкритті семінару.

Такі зустрічі об’єднують свідомих керівників та виховників, ми вчимося один в одного і покращуєм свій рівень знань з питань національно-патріотичного виховання!

ОДТРК Миколаєва підтримало діяльність нашої федерації та запросило на інтерв’ю! Більше за посиланням: http://newsvideo.su/video/8644597

Дякуємо за неймовірно теплу зустріч, можливість представлення нашого національного виду спорту – Бойовий гопак на семінарі!

Дякуємо Верховному Учителю за довіру! Дякуємо побратимам Миколаєва за чудовий день!

Автор: gopakodessa

ГО Школа Бойового Гопака почала свою діяльність із дозволу Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака, Верховного Учителя - Пилата Володимира Степановича - з 15 вересня 2016 року. ШБГ Шторм проводить свою діяльність у м. Одеса. За період своєї діяльності при підтримці Верховного Учителя та побратимів проведено: - здача на рівень майстерності "Жовтяк" (восени та навесні); - організовано та проведено Перший Всеукраїнський фестиваль Бойового Гопака "Нащадки Козацтва 2017"; - організовано та проведено Перші відбіркові змагання для дітей з Бойового Гопака у м. Одеса. Ми беремо участь у фестивалях та показових виступах Приймаємо участь у регіональних та Всеукраїнських чемпіонатах з Бойового Гопака Ми тільки почали свою діяльність... "Нас мало, та ми в "тельняшках""! Працюємо....

Залишити відповідь