ШБГ “ШТОРМ”, м. Одеса стали лауреатом щорічної премії “Творча молодь Одещини 2018”

Третій рік поспіль проходить регіональна премія «Творча молодь Одещини». Цього року Школа Бойового Гопака «Шторм»

, вирішили спробувати подати заявку. Здійснилось!

12 березня 2018 р., ми неочікувано стали лауреатами у номінації «Нестандартна творчість». Багато хто може запитати: «Чому саме у такі номінації?», з радістю відповідаємо: « Для Одещини наш вид спорту – дійсно нестандартний. Молодь, діти, батьки тільки потроху починають вивчати український, національний вид спорту – Бойовий гопак. І ще досі мало хто розуміє, що ми не танцюємо! Тому керівництвом школи і було прийнято рішення спробувати заявити ШБГ «Шторм» саме у такій номінації».

Величезна подяка організаторам Молодіжній організації «ЛАЙТ» та усім відповідальним за конкурс. Стати лауреатом для нас – означає, що наші молоді тренери та діти помічені! Це означає, що ми на правильному шляху! Це спонукає за 2018 рік зробити більше і якісніше проекти і мати надію представити себе ще раз, вже на майбутньому врученні!

Все це не можливе без настанов та науки Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака – Пилата Володимира Степановича, без плідних тренувань під керівництвом Геделевича Олега Михайловича, без настанов та підтримки наших побратимів з усіх регіонів України та поза її меж.

Керівництво ШБГ «Шторм» висловлює Величезну подяку дітям та батькам Шторму! Президенту Міжнародної Федерації Бойового Гопака – Пилату Володимиру Степановичу! Тренерам та кураторам нашої Школи!

Слава Гопаку! Слава нашим дітям! Слава Україні!

ШБГ Шторм Одеса лауреати премії
  ШБГ Шторм Одеса лауреати премії Творча Молодь Одещини 2018 
Лауреати премія Творча молодь Одещини 2018
лауреати премія Творча молодь Одещини 2018 – Школа Бойвого гопака Шторм, Одеса

ШБГ “Шторм”, м. Одеса

Автор: gopakodessa

ГО Школа Бойового Гопака почала свою діяльність із дозволу Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака, Верховного Учителя - Пилата Володимира Степановича - з 15 вересня 2016 року. ШБГ Шторм проводить свою діяльність у м. Одеса. За період своєї діяльності при підтримці Верховного Учителя та побратимів проведено: - здача на рівень майстерності "Жовтяк" (восени та навесні); - організовано та проведено Перший Всеукраїнський фестиваль Бойового Гопака "Нащадки Козацтва 2017"; - організовано та проведено Перші відбіркові змагання для дітей з Бойового Гопака у м. Одеса. Ми беремо участь у фестивалях та показових виступах Приймаємо участь у регіональних та Всеукраїнських чемпіонатах з Бойового Гопака Ми тільки почали свою діяльність... "Нас мало, та ми в "тельняшках""! Працюємо....

Залишити відповідь