Характерник Стасюк у Львові

Костянтин Васильович Стасюк

Керівництво Міжнародної Федерації Бойового Гопака з радістю повідомляє всіх гопаківців, прихильників та козаків про приїзд у Львів славетного характерника Стасюка.
Характерник Стасюк відомий своїми чудо оздоровчими практиками, неймовірними рекордами та надзвичайними здібностями.

18 січня 2018 року у Львові за адресою вул. Городоцька 174 в приміщенні Спортивно Оздоровчого Комплексу “Інтерспорт” в 11:00 відбудеться презентація унікального відкриття у сфері динамічного руху людини.

Характерником Стасюком буде продемонстровано і детально пояснено схему рухів , яка дозволяє людині нейтралізувати силу земного тяжіння. Він особисто продемнструє здатність людини рухатися уникаючи гравітації використовуючи при цьому інерцію переміщення маси власного тіла. В розробленій ним системі руху значно зменьшується тиск на опорно руховий апарат. Укріплюється серцево судинна система. Фактично це вихід на новий рівень можливостей людини в оздоровленні, реабілітації та спорті.

Характерник Стасюк продемонструє створену ним систему фектування двома ножами; унікальну методику нанесення блискавичних стусанів, а також виконає енергетичний масаж при якому в лічені хвилини відбудется зміна структури м’язів та покращення фізіологічного стану людини. Покращується кровообіг, рухливість та швидкість реакційю
Вхід вільний.

Залишити відповідь