Основний - Різне
There are no translations available.


Вже скоро 5 років, як неподалік від Львова в Брюховичах розпочалося будівництво Вишкільного Центру Бойового Гопака.

alt


На фото: Іванишин-Орел Ореслава Дмитрівна та Засновник стилю Бойовий  Гопак Володимир Пилат. 


Свою садибу люб'язно подарувала пані Ореслава Іванишин-Орел, яка вбачає великі перспективи в розвитку Бойового Гопака та у вихованні молодого покоління в дусі патріотизму. 

Протягом цих п'яти років сотні гопаківців  з різних куточків України приїжджали аби, аби долучитися до святої справи - допомогти Президенту Міжнародної Федерації Бойового Гопака, Верховному Вчителю, Засновнику Стилю Бойовий Гопак Володимиру Степановичу Пилату у облаштуванні центру, створити  сприятливі  умови для тренувального процесу.

Вишкільний Центр Бойового Гопака - це Храм,  місце, де кожен бажаючий вивчати козацьке бойове мистецтво може приїхати та навчитися цього у справжнього майстра та знавця, адже Вчитель все своє життя присвятив вивченню та дослідженню бойових мистецтв.

Я вважаю, що це Святий Обов'язок кожного українця - внести посильну допомогу у створення Храму Бойового Гопака, вложити у Спільну Справу свій труд, посильну матеріальну допомогу  та часточку своєї душі. 


alt

На фото: Президент Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимир Степанович Пилат(праворуч) та Директор Вишкільного Центру Бойового Гопака в Брюховичах Юрій Циган.


alt

На фото: Учасники першого семінару на Вишкільному Центрі Бойового Гопака, який відбувся з 16 по 30 серпня 2013р.


AddThis Social Bookmark Button